iPad

AirPods ve iPad için Beklenmedik Gelişme

Apple’ın yeni ürünleri için geri sayım başladı. Markanın yeni nesil ürünlerini çok kısa bir süre sonra tanıtması bekleniyor. 25 Mart tarihinde düzenlenecek olan özel etkinlikle beraber beklenen bu ürünlerin tanıtılmasını bekliyoruz. Daha önce Apple’ın etkinlikte neler tanıtacağı konusunda beklentilerimizi paylaşmıştık.

Hemen ardından ise Apple’ın etkinlik için afiş görsellerinin paylaşıldığının haberini yapmıştık. Resmiyet kazanılan ve artık gün sayılan etkinlik için detaylar ise gelmeye devam ediyor. Son gelen detay, etkinliğin çok farklı sürprizlerle öne çıkacağını gösteriyor. Paylaşılan detaylara göre beklentiler boşa çıkabilir.

Yeni AirPods ve iPad Gelmeyebilir

Paylaşılan son raporlara ve yeni bilgilere göre AirPods ve iPad için yeni nesle geçiş yapılmayacak. Merakla beklenen AirPods 2 ve yeni nesil iPad modeli için bir süre daha beklemek gerekecek. Her iki ürün için de WWDC 2019 etkinliğini beklemek gerekecek.

Apple’ın bunun yerine özel bir servis duyuracağı beklentisi var. Yeni tabletler ve kulaklıklar için WWDC 2019 etkinliği beklenmiş olacak ancak 25 Mart tarihinde düzenlenecek olan etkinlikle beraber yeni bir şov servisi ortaya çıkarılacak. Netflix benzer bir servisin yayına girdiğini göreceğiz ve bu servis markanın uzun süreli yatırımlarından biri olacak.

Yeni AirPods ve iPad

İlk etapta 100 milyon kullanıcı sayısına kadar çıkması beklenen servisin 25 Mart tarihinde gündemde olacak olan ana konu olacağından söz ediliyor. AirPods ve iPad için yenilemenin gecikmesi durumunda yeni iPod ve iPhone SE 2 gibi beklentilerin karşılanıp karşılanmayacağı da yine merak edilen detaylar arasında.

Yeni bir ürün gelecek mi bilemeyiz ancak 25 Mart etkinliği merakla takip edilecek gibi. En azından paylaşılan bilgiler bunu gösteriyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı