AppleBurada

399 $ Değerindeki Apple Watch Sport’un, 12.000 $ Değerindeki Apple Watch Edition’a Dönüşümü

Apple Watch’un piyasaya sürülmesinin ardından kısa bir süre geçti ve en çok satılan Apple Watch modeli olan Sport biranda gündeme oturdu. Gündeme oturmakla kalmadı üzerinde birbirinden ilginç testler yapıldı. Kırıldı, büküldü, blendera atıldı, kaynayan suya sokuldu, su altında kullanıldı ve biz tüm bu testleri izlerken şok olduk.

Hemen hemen her şeyin yapıldığı Apple Watch Sport’un 399 $ değerindeki 42 mm, siyah spor bantlı modeli şimdi de ilginç bir uygulamaya tabii tutularak 12.000 $’lık Apple Watch Edition modeline dönüştürüldü. Başta biz de böyle bir şeye imkan vermesekte bir kullanıcının bunu gerçekleştirirken uyguladığı yöntemi YouTube’da paylaşması ile olabiliyormuş dedik. İşte o Apple Watch Sport’un Çin malı Apple Watch Edition’a dönüşümü.

Videoyu izleyenlere minik bir uyarı sakin bir hevese kapılık bu yöntemi almayı planladığınız Apple Watch Sport modelinizde denemeye kalkmayın. Çünkü ileride bir sorun yaşadığınızda, Apple Watch’u görecek olan servis yetkilisinin tepkisi sizi çok üzer 🙂

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı